Kontakt| Mapa Serwisu
Niedziela, 25 Marca 2018
Wybierz kategorię
Wszystkie ( 593 )
Biznes i usługi ( 179 )
Dla dzieci ( 1 )
Dom i ogród ( 55 )
Fotografia ( 1 )
Komputery ( 4 )
Korepetycje ( 11 )
Motoryzacja ( 46 )
Muzyka ( 7 )
Narzędzia i maszyny ( 24 )
Nieruchomości ( 9 )
Odzież i biżuteria ( 4 )
Pozostałe ( 77 )
Praca ( 109 )
Rolnicze ( 8 )
RTV / AGD ( 7 )
Sport i turystyka ( 4 )
Telefony ( 0 )
Zdrowie i uroda ( 46 )
Zwierzęta ( 1 )
Poleć stronę znajomemu

Adres e-mail znajomego

Twój podpis

Loading

Ogłoszenia PoznańPozostałe › Skup żużytych tonerów i tuszy z drukarek

 
Skup żużytych tonerów i tuszy z drukarek
Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, każdy właściciel podmiotu, który generuje swoją działalnością powstawanie odpadów, zobligowany jest do zapobiegania powstawania ich, redukowania ich wielkości, zapewniania odzysku zgodnego z normami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w wypadku, kiedy nie ma możliwości przekazania ich do recyklingu. Zgodnie z tak ujętym prawem, firma postanowiła wyjść naprzeciwko potrzebom klientów, dlatego dysponują zezwoleniem na odbiór i transport odpadów, jakie pojawiają się w czasie eksploatowania urządzeń wielofunkcyjnych oraz pozostałych sprzętów elektronicznych. Firma zajmuje sie skupem materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., zużyte kartridże, za jakie klienci otrzymują gotówkę na miejscu. Nadające się na skup przedmioty, można również przesłać do nich pocztą, wówczas zapłatę realizują za pomocą przelewu w ciągu 24h.
www.ekoswiat.eu
Firma przede wszystkim stawia na ekologiczne rozwiązania. Modele, których nie nadają się do regeneracji, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się utlizacją, dzięki czemu są w stanie wydobyć z nich zdatne jeszcze materiały. Pełnej utylizacji poddawane są jedynie te modele, jakie są szkodliwe dla środowiska. Współpraca z nimi, to przede wszystkim pewność, że skupione przez nas odpady zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, adekwatnie z obowiązującym prawem. Środowisko naturalne, traktują z całym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak niezbędne są w aktualnych czasach ekologiczne przedsięwzięcia, które nie pozwalają na to, aby nasze środowisko ulegało coraz większej degradacji. Powierzając nam wykorzystane przez siebie produkty, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać pieniężnie, ale również cieszyć się istotą prawidłowo podjętej decyzji, która powinna być obowiązkiem każdego obywatela.
Cena: 1.00 zł
Pierwsze zdjęcie do ogłoszenia Skup żużytych tonerów i tuszy z drukarek
Dane kontaktowe:
Adres e-mail:  ekos8u6@tonerytuszedrukarki.pl
ogłoszenie archiwalne
Szczegóły ogłoszenia:
Kategoria: Pozostałe
Ilość wyświetleń: 2857
Data dodania: 05.11.2015 10:05
Data wygaśnięcia: 26.11.2015 10:05
 

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii Pozostałe

Przejmiemy Zadłużone Spółki

Kupimy Zadłużone Spółki

Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Magdaleny S

TNT OFFICE Sp. z o.o

Zadłużone Spółki - Kupimy Każdą

Ogłoszenia Poznań. Serwis z darmowymi ogłoszeniami regionalnymi. Codziennie nowa porcja ogłoszeń. A wszystko to dla mieszkańców miasta Poznań i okolic.